Wij zien dat u een adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat u geen advertenties ziet op itlibrary.nl. Dit vinden wij jammer, want itlibrary.nl is mede dankzij deze advertenties gratis toegankelijk. Wilt u een uitzondering maken voor itlibrary.nl door deze te whitelisten?
!
Whitepaper
Big data en de Business
26 juni
Whitepaper
Computerworld
26 juni
Whitepaper
Computerworld
Big data is hot. Tegelijkertijd heeft de analyse van big data slechts in sporadische gevallen een omwenteling van de business teweeg gebracht. Bedrijven aarzelen. "Bestaande bedrijfsculturen vormen een beperkende factor."
Big data is hot, maar is het concreet te maken?
Wat doet Big data in Nederland?
Welke effecten heeft het op de bedrijfsvoering?
Deze Management Special is uitgegeven door Computerworld
Maak éénmalig een gratis account aan voor directe toegang tot deze download. Met dit Insider-account heeft u toegang tot alle artikelen en downloads van IT Library en Computerworld. Heeft u al een account? Ga naar de loginpagina.