Wij zien dat u een adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat u geen advertenties ziet op itlibrary.nl. Dit vinden wij jammer, want itlibrary.nl is mede dankzij deze advertenties gratis toegankelijk. Wilt u een uitzondering maken voor itlibrary.nl door deze te whitelisten?
!
Whitepaper
Ga mobiel met uw onderneming
23 februari
Whitepaper
Citrix
6 pagina's
Nederlands
23 februari
Whitepaper
6 pagina's
Nederlands
Citrix
Beveiliging is de belangrijkste drempel voor BYOD. In deze paper een aantal belangrijke factoren die bijdragen aan de veiligheidsgerelateerde zorgen van ondernemingen die mobiliteit op de agenda hebben staan.
Maak éénmalig een gratis account aan voor directe toegang tot deze download. Met dit Insider-account heeft u toegang tot alle artikelen en downloads van IT Library en Computerworld. Heeft u al een account? Ga naar de loginpagina.