Wij zien dat u een adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat u geen advertenties ziet op itlibrary.nl. Dit vinden wij jammer, want itlibrary.nl is mede dankzij deze advertenties gratis toegankelijk. Wilt u een uitzondering maken voor itlibrary.nl door deze te whitelisten?
!
Whitepaper
Windows 7: tips voor beheerders
19 november
Whitepaper
Neomax
19 november
Whitepaper
Neomax
Ook voor systeembeheerders brengt Windows 7 vele nieuwe mogelijkheden. De vernieuwingen vereenvoudigen het beheer en verzekeren de eindgebruiker van een veilige werkomgeving. Een update van alle veranderingen leest u in deze whitepaper.
Maak éénmalig een gratis account aan voor directe toegang tot deze download. Met dit Insider-account heeft u toegang tot alle artikelen en downloads van IT Library en Computerworld. Heeft u al een account? Ga naar de loginpagina.